Bildegalleri
Scand Scand Classic 25
Scand Classic 25
1985
25 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
5 500 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Vurderer å selge vår Scand Classic 25. Fin båt til fisking, dagsturer og helgeturer. Koselig og praktisk snekke med mange smarte løsninger og god plass.
Foran i kabinen er det sittegruppe som kan gjøres om til seng/dobbeltseng. Det er også to små senger i kabinen. Båten har flere høyttalere og subanlegg.
Kjøkken med kokeplater, vask og kjøkkenskap. Eget toalettrom med vask og sjøtoalett. Masse oppbevaringsplass under benker og gulvplater.
Motorrommet er godt isolert, så båten er overraskende stille under kjøring. Utstyrt med blant annet horn, vindusvisker, lys og vannpumpe, subanlegg, høytalere osv. Kalesjen kan enkelt tas av eller deles opp ved fint vær.
Det står en Volvo Penta MD17D-motor i båten. Oljeskift og bytte av impeller er gjort regelmessig. Motoren har alltid startet i vårt eie og vi har ikke hatt problemer med den.
Båten er fra 1985 og har en del slitasje her og der, men kan fint brukes som den er, slik vi har gjort. Skal gjerne ikke mye arbeid til for å få den topp
Åpen for bud, men ikke skambud.
Ikke nøl med å ta kontakt for en hyggelig prat😊
Spesifikasjoner
- Merke
- Scand
- Modell
- Scand Classic 25
- Modellår
- 1985
- Type
- Trebåt/Snekke
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorfabrikant
- Volvo Penta MD17D
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 8 knop
- Lengde i fot
- 25 fot
- Soveplasser
- 5
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.