Bildegalleri
GH 14 med 15hk Mercury el. start og styrekult
GH
Modellår
1990
Lengde
14 fot
Type motor
Utenbords
Seter
6
Pris
24 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
GH 14 selges sammen med 15hk Mercury F 15 ELH EFI med el-start og styrekult. Motoren er 2024-modell og er kjøpt hos Ravns Garage i Båstad.
Spesifikasjoner
- Merke
- GH
- Modellår
- 1990
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 15 hk
- Motorfabrikant
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 14 fot
- Sitteplasser
- 6
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Båthenger følger med
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.