Bildegalleri
Uttern D70
Uttern D70 | Mercury 225HK | 1 eier | 365 timer | Godt utstyrt!
2017
23 fot
Utenbords
8
Pris
495 000 kr
Logg inn og skriv til selgeren før noen andre gjør det. Du kan også lagre annonsen eller få varsler når noe lignende dukker opp.

Medlem av Norboat
Se dine fordelerForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Velkommen til Memo AS, en av Norges største forhandlere av fritidsbåter siden 1998!
Uttern D70 m/Mercury 225HK – Velutstyrt og svært pen båt!
Vi har nå for salg en flott og godt holdt Uttern D70 med Mercury 225HK. Dette er en allsidig og sporty daycruiser som passer perfekt til både dagsturer, helgeturer og fine sommerdager på sjøen.
Båten fremstår som godt vedlikeholdt og har kun hatt 1 eier siden ny. Den har vært vinterlagret hos oss hvert år.
Motoren er en Mercury 225HK som gir båten svært gode kjøreegenskaper, samtidig som den er komfortabel og trygg på sjøen.
Opplysninger:
- Uttern D70
- Mercury 225HK
- Ca. 365 timer
- 1 eier
- Vinterlagret hos oss hvert år
- Godt utstyrt
- Har litt krakelering rundt flaggstang feste, og en sprekk vinduet i kabin, (kun på innsiden og ikke tvers igjennom) dette reflekterer også i prisen.
Memo AS kan tilby:
- Innbytte
- innendørs opplag
- Finansiering
- Gode sammarbeidspartnere på båthengere
Om Memo AS
- Memo AS, etablert i 1998, har markert seg som en betydelig aktør innen båtbransjen, med fokus på salg av både nye og brukte båter, service verksted, delesalg og opplag. Med over to tiår med erfaring har Memo AS utviklet seg til å bli et pålitelig navn i bransjen. Vår visjon er tilby kvalitetsbåter og motorer til vårer kunder.
- Memo AS setter kundetilfredshet i høysetet. Vi veileder kundene gjennom hele kjøpsprosessen, fra å velge den ideelle båten, til å tilby pålitelig etter salg-støtte.
- Våre merker: Askeladden, Ibiza, Uttern, Capelli, Brig, Beneteau, Suzumar, Seastorm, Øien. Motorer fra Suzuki og Mercury.
- Besøk våre to avdelinger i Tønsberg sentrum, Skogergaten 2 og Ollebukta 16. Kom innom for en hyggelig båtprat, så hjelper vi deg med å finne din neste drømmebåt.
- Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Merke
- Uttern
- Modell
- D70
- Modellår
- 2017
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 225 hk
- Motorfabrikant
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 23 fot
- Bredde
- 255 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit / Grå
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
- Simrad kartplotter
- Stereo
- Baugpropell
- Ankervinsj
- Pantry m/ koketopp
- Flexiteek
- Eget toalett rom
- Dusj på plattform
- Putesett
- Cockpitbord
- Solpute
- Kalesje
- Havnekalesje
- Solcellepanel
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Memo AS
Åpningstider
Stengt · Åpner kl. 08:00 på torsdag,Vis åpningstider,
- Mandag08:00 - 16:30
- Tirsdag08:00 - 16:30
- Onsdag08:00 - 16:30
- Torsdag08:00 - 16:30
- Fredag08:00 - 16:30
- Lørdag10:00 - 14:00
- SøndagStengt
Vi tilbyr
,Kvalitets båter og motorer ,Profesjonelt verksted og båthotell ,Vi er alltid på plass for deg ,Trygt, ryddig og profesjonelt
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.