Bildegalleri
Fiat Hymer 3520 Camp GT
2004
3 200 kg
Ikke oppgitt
6
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Har kjørt til Frankrike og tilbake uten problemer for 2 år siden og Denmark i fjor.
109479 km akkurat nå.
soveplass til 6 men omregistrer til 5 slik at den kan kjøres på førerkort klasse B.
Ryggekammera fungeres utmerket.
2 nye batterier fra i fjor.
Ny markise kjøpt for 3 år siden.
Gasskomfyr fungeres som det skal.
Kjøleskap fungerer best på 220v og ikke like bra fra batteri, men det er trolig normalt. Samme med oppvarming. Ovn som bruker gass fungerer bra når viften er koblet opp til 220v.
Lite bruk i løpet av året, og ikke nok bruk til å fortsette. Barna har blitt eldre og er lite interessert.
Bestått EU kontroll Aug 2025
Kjøper er kjent med at dette er en campingbil av eldre dato, og at normal slitasje, alderstegn og behov for vedlikehold må påregnes.
Bilen selges slik den er (“som den står”) og som besiktiget/prøvekjørt av kjøper. Kjøper oppfordres til å undersøke bilen grundig før kjøp.
Prisen gjenspeiler bilens alder, tilstand og kjente forhold så ærlig og korrekt som selger er kjent med på salgstidspunktet.
Kjøper overtar risikoen for eventuelle feil, mangler, reparasjoner og fremtidig vedlikeholdsbehov etter overtakelse. Det legges til grunn prinsippet om kjøpers undersøkelsesplikt (“kjøper tar bilen som den er”).
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Fiat
- Modellår
- 2004
- Type campingvogn
- Campingvogn
- Totalvekt
- 3 200 kg
- Egenvekt
- 3 200 kg
- Nyttelast
- 0 kg
- Soveplasser
- 6
- Campingvognen står i
- Norge
- Garanti
- Nei
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- Fasttoalett
- Gassuttak
- Kjøleskap
- Radio/cd
- Ryggekamera
- Sentralvarme
- Sommerhjul
- Sykkelstativ
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.