Bildegalleri
Volkswagen Golf-Serie
1,4 80hk Comfortline
2008
175 505 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for DR91011
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Volkswagen Golf 1.4 bensin selges til en veldig rimelig pris. Perfekt som førstebil, pendlerbil eller billig og praktisk bruksbil. Bilen starter og går fint, er komfortabel å kjøre og har en enkel og driftssikker motor som er kjent for lave vedlikeholdskostnader.
Dette er en 2008-modell, så bilen har naturlig slitasje og noe rust i forhold til alder, men ingenting unormalt. Interiøret er i grei stand, og bilen har fått utført nødvendig vedlikehold på bremseklosser og bremseskiver med dokumentasjon.
Jeg har selv bare hatt bilen i omtrent én måned. Grunnen til salget er at jeg har fått et jobbtilbud som gjør at jeg må flytte, og jeg har dessverre ikke mulighet til å ta bilen med meg.
Selges derfor billig til kun 19.000 kr ved rask handel.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 19 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volkswagen
- Modell
- Golf-Serie
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 80 hk
- Slagvolum
- 1,4 L
- CO₂-utslipp
- 164 g/km
- Kilometerstand
- 175 505 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 000 kg
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 155 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 350 L
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 31.08.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DR91011
- Chassis nr. (VIN)
- WVWZZZ1KZ8W176771
- 1. gang registrert
- 24.01.2008
- Eiere
- 4
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Antiskrens
- Antispinn
- Cruisekontroll
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Isofix
- Justerbar korsryggstøtte
- Kjørecomputer
- Midtarmlene
- Sentrallås
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Bilen selges som den er, med normale bruksmerker og slitasje i forhold til alder og kilometerstand. Det finnes noe rust enkelte steder på karosseriet, slik man kan forvente på en bil fra 2008, men ingenting unormalt for alderen. Ellers er bilen i grei stand og fungerer som den skal. Perfekt som førstebil eller rimelig bruksbil.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.