Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/BMW

Bildegalleri

(1/9)
Molde

BMW R 1150 RT. Reservert

Modellår

2004

Kilometerstand

60 000 km

Slagvolum

1 130 cc

Effekt

95 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på UV1086

Beskrivelse

Da er tiden kommet til att jeg ikke lenger greier å håndtere storcyklen ,skal no kose mig med lille BMW`n og min gamle BSA,så etter 10 år må den få ny eier,km st. er ca 60000 km,den står på 82000 men har gått ca 24000 mindre da jeg har skiftet spedometer fra miles til km,har fortsatt den originale liggende,
Fantastisk kjøresykkel med 100 hk.full veskesett og tankveske,varme holker,elektrisk vindskjerm,tom tom GPS,nytt fremdekk,,bak dekk begynder å bli kantet og bør nok byttes,hadde full service i 2024 med clutch bytte,ny starter,ny bensinpumpe og bensin filter,har vel gått ca 1000 km etter att dette blei ordnet.
ABS enheten er koblet ut,blei gjort av forrige eier etter 2 blokkeringer i fart,det er en kjendt sak att BMW har hatt store problemer med ABS på 1100 og 1150 modellene,jeg har ikke savnet ABS da syklen har meget gode bremser,syklen mangler bremselys da dette forsvant da ABS blei koblet ut,dette kan fikses med omkobling i elektro enheten,jeg har ikke bryd mig og jeg setter en rimeligere pris på den på grunn av det.Alt virker som det skal uten om bremselyset.
Kan vurdere bytte i kjørbar veteransykkel.
Den står no i garasjen på Oppdal men kan også leveres i Molde etter avtale da vi bor begge plasser.
Henv. Kurt på 40413838

Spesifikasjoner

Omregistrering
630 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
28 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
BMW
Modell
R 1150 RT. Reservert
Modellår
2004
Type
Touring
Drivstoff
Bensin
Effekt
95 hk
Slagvolum
1 130 cc
Kilometerstand
60 000 km
Vekt
280 kg
Farge
Sølv
Registreringsnummer
UV1086
Chassis nr. (VIN)
WB10499A84ZE91522
Eiere
2

Utstyr

  • 12V uttak
  • Bagasjebrett
  • Midtstøtte
  • Sidevesker
  • Tankpad
  • Tanktrekk
  • Tankveske
  • Toppveske
  • Varmeholker
  • Vindskjerm

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6414 Molde
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

463103652

Sist oppdatert

11. mai 2026, 07:38

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

BMW
Touring