Bildegalleri
Jans Entry 25
Jan Entry 25 - Flott båt for norsk sommer
2005
25 fot
Innenbords
8
Pris
185 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten har en stikkcabin og en sofagruppe foran som kan brukes som seng, så her kan man overnatte inntil 4 personer. Det er separat toalett med vask, det er egen septiktank.
Sittegruppen i båten rommer ca 8 personer når ryggen på førersetet vendes bakover. Det er stereoanlegg med bluetoothtilkobling i båten med helt ok lyd.
Motoren har gått 555 timer og er fra 2007, den er chippet til 170HK.
Før salg er det påkostet en del på båten, hvorav følgende er gjort:
- Skrog renset og primet
- Bånnstoff påført
- Starter byttet
- Lensepumpe byttet
- Nye batterier
- NY fenderlist rundt hele båten
Av feil/mangler så er det tatt bilder av hele båten så dere kan se at det er en rift i vinduet bak på kalesjen, noen andre merker og at plattformen burde vært pusset ned og oljet.
Så fungerer Powertrimmen kun i fart har vi funnet ut, det er jo da den skal brukes, så er ikke farlig, men vil bare melde fra.
Så har vi oppdaget etter vi satt den på vannet i år at baugpropellen ikke fungerer, motoren går, så vi mistenker at det er noe som har satt seg fast som man kan hoppe i vannet og fikse, men dette har vi ikke sjekket. Så båten selges med forbehold om at kjøper må utbedre denne.
Baugpropellen har fungert helt fint i fjor, men båten lå en stund stille før den ble heiset opp for vinteren, så mulig det har skjedd da.
Vugge og presenning for vinteropplag følger med om ønskelig.
Spesifikasjoner
- Merke
- Jans Entry
- Modell
- 25
- Modellår
- 2005
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 170 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta D3
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 30 knop
- Byggemateriale
- Plast
- Vekt
- 2 200 kg
- Lengde i fot
- 25 fot
- Dybde
- 90 cm
- Bredde
- 250 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- DAH505
Utstyr
- Baugpropell, Motoren ble byttet i 2019
- Stereo med DAB
- Trim flaps
- Toalett
- Vanntank
- Havnekalesje
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.