Bildegalleri
Ibiza 24 Touring Special Edition
Ibiza 24 Touring SE – Honda 225hk – Velholdt og oppgradert
2006
24 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
319 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten fremstår som velholdt og har fått flere oppgraderinger de siste årene. Den har vært jevnlig brukt og fulgt opp, og motor har gått ca. 854 timer – tilsvarende normal bruk for alder.
Honda 225 er kjent for driftssikkerhet, stillegående gange og god økonomi. Båten går svært fint i sjøen og oppleves trygg og stabil også i litt grovere forhold.
Utstyr og oppgraderinger:
* Honda 225hk
* Trimplan
* Stålpropell
* Oppgradert lydanlegg med Cerwin Vega-høyttalere og Bluetooth
* Kartplotter
* iPad-holder
* Dusj akter
* USB-uttak
* To batterier / oppgradert batteriløsning
* 12V kjøleboks
* Gassdrevet mobilt kjøkken
* Toalett med septik
* Kalesje og havnekalesje
* 230V løsning med kabel medfølger
Har også en båtkrybbe som kan følge med, uten tillegg i prisen.
Det er bestilt verkstedservice i slutten av mai hvor olje, filter og impeller skal byttes. Ved rask handel før service trekkes 12.000,- fra avtalt pris dersom kjøper ønsker å utføre dette selv.
BK båthenger kan medfølge mot tillegg i pris (30.000,-).
Båten er ikke ny, og det finnes normal bruksslitasje for alder, men helhetsinntrykket er veldig pent og båten har vært godt tatt vare på.
Klar for sesong.
Visning etter avtale.
Spesifikasjoner
- Merke
- Ibiza
- Modell
- 24 Touring Special Edition
- Modellår
- 2006
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 225 hk
- Motorfabrikant
- Honda BF225
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 40 knop
- Lengde i fot
- 24 fot
- Soveplasser
- 4
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.