Bildegalleri
Vespa Sprint 50
2016
12 649 km
49 cc
4 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Mopeden var på merkeverksted i 2021 for finjustering og montering av nytt eksosanlegg ifra forrige eier.
Seter låser seg men nøkkelhullet er boret ut fra setet pga den kilte seg. Det er festet en strips på setet som man kan dra i når man har låst setet for å få det opp.
Annet enn det har den ingen tekniske eller motor feil, den har bare noen småskader/riper på seg.
Mopen har blitt behandlet for rust med pussing, grunning og lakking i mitt eie.
Det er installert trimpotte og dyse på den. De kan bli byttet ut med originalen. Den går nå i 55 km/t men har ikke en særlig synlig trimpotte. Den kommer også med bagasjerom som går an å ta av og byttes med standard lastebrettet.
Gjerne ta kontakt om info :)
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 15 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Vespa
- Modell
- Sprint 50
- Modellår
- 2016
- Type
- Scooter
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 4 hk
- Slagvolum
- 49 cc
- Kilometerstand
- 12 649 km
- Vekt
- 116 kg
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- TE8727
- Chassis nr. (VIN)
- ZAPC5320100006112
- Tilstandsrapport
- Nei
Utstyr
- Bagasjebrett
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.