Bildegalleri
Pilote G832xlc 177 hk 3,0 m/ Registerkjede!
2012
67 000 km
Automat
Diesel
Pris
739 000 kr
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Tro det eller ei,denne har både Truma og Alde slik at man får varme komfort fra de 2 beste! Truma er raskere og tørker ut lufta i visse temperaturer og Alde er fantastisk når det er virkelig kaldt! Stor bil med Queenbed og bra bad med egen separat dusj! Dobbelbunn gir mye lagring.
12 mnd Fragus Motorhome garanti/forsikring. Gunstig finans mulig!
Kontakt vår salgsavdeling:
Øistein Tallaksen: +47 41309455 -
Lars Martin Ludvigsen + 47 99714883
God service og stort utvalg i over 40 år ALT PÅ EN PLASS" Vi har verksted på bil og bodel, montering av ekstrautstyr, stor utstyrsbutikk. Gunstig finansiering fra 0.- kontant, med samarbeids partnere som Santander og Sparebank 1. Vi tar innbytte. Forbehold om feil i annonse.
Heistad Bil Caravan A/S
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Pilote
- Modellår
- 2012
- Type bobil
- Integrert
- Karosseri
- Fiat Alko AMC Chassis
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 177 hk
- Slagvolum
- 3 L
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Lengde i cm
- 853 cm
- Bredde
- 240 cm
- Totalvekt
- 5 000 kg
- Egenvekt
- 4 145 kg
- Nyttelast
- 855 kg
- Reg. seter
- 4
- Soveplasser
- 4
- Type seng
- Dobbeltseng
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- NF54980
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- AC i førerdel
- Airbag
- Alde vannbåren varme
- Armlener til stoler
- Automat
- Elektriske speil
- Lasteluker
- Lettmetallfelger
- Luftvarme
- Markise
- Pilotstoler
- Stekeovn
- Truma varme m. elpatron
- TV-feste
- Vannbåren varme
Denne bobilen selges med Resterende brukt bobilgaranti.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Heistad Bil Caravan
Se butikkside med 53 annonserForhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.