Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Puma

Bildegalleri

(1/15)
Klokkarvik

Puma 420

Strøken og klar Puma 420!

Modellår

2010

Lengde

14 fot

Type motor

Utenbords

Seter

4

Pris

85 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteretFå en måned gratis båtforsikring fra If

Beskrivelse

Selger min Puma 420 med honda 40hk 4-takter

Båten🛥️: En veldig sjødyktig speedbåt, i tillegg til fastmontert trimflaps bakpå hekken. Dette er en båt som får både blikk og damer! Båten planer lett med fire, og holder en fin fart. Den klarer 30 aleine, men det er med orginalpropell. Om du setter på en stålpropell til ca: 2000 kr vil du få 4-5 knop ekstra.

Dette er den gøyaste båten jeg har hatt så langt. Kjipt å selge, men skal ha råd til lett sykkel og lappen.

Motor:
Motor fungerer suverent, og starter for hver gang. Det er nylig tatt service på den, som å bytte olje på girhus, motor og oljefilter. Bruker forholdsvis lite bensin, ettersom at det er en 4-takter.

Båten har noe av det beste lydsystemet som er mulig å ha i båt. Det er fire høytalere, og en stor bassbooster helt fremme på baugen.

Elektrisk:⚡️
I båten er alt det elektriske gjort om igjen av elektriker. Alt henger derfor godt, og er kun velstand.

Om du har noen spørsmål kan du skrive her inne eller på (94844849)

(Innbytte kan være aktuelt)

Gi bud!

Båten er nylig bunnsmurt og ligger på sjøen - klar for kjøring og spretting ☀️🌊

Kan være bedhjelpelig med frakt rundt i Norge
🚘

Spesifikasjoner

Merke
Puma
Modell
420
Modellår
2010
Type
Speedbåt
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
40 hk
Motorfabrikant
Honda
Type motor
Utenbords
Topphastighet
30 knop
Lengde i fot
14 fot
Sitteplasser
4
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

Det følger med:
Tau
Havnepresening (dekker over toppen av båten)
Garmin (ny) med ekkolodd
Henger

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

5378 Klokkarvik
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

462458770

Sist oppdatert

16. mai 2026, 23:18

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Puma
Speedbåt