Bildegalleri
Scand Nautic
Scand Nautic 27 fot
2002
27 fot
Innenbords
8
Pris
310 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi selger vår Scan nautic da vi skal kjøpe større båt. Med over 30 overnattingsdøgn i fjor sommer kjenner vi båten svært godt.
Båten er meget pen og velholdt. Utstyrt for dagsturer og lengre ferieturer og god komfort.
Motoren er en Volvo penta Tamd 31L med 1010 gangtimer. Service utført hos profesjonelt båtverksted. Strak aksel, halvplanende.
Den har fleksible løsninger for enhver bruk, akterkabinen er stor og romslig med dobbeltseng og skapplass om dere er en famlile på tur eller har med venner på overnatting.
I salongen forran et det stort bord og buet sofa, den kan enkelt legges om til dobbeltseng. Godt med stuve plass under benker og i skap.
Toalett med Septiktank, skapplass og vask med kald og varmt vann.
Førerposisjonen er midtstilt i denne båten som gjør det praktisk og oversiktelig under mannøvrering. Pentry med kjøleskap/frys. Kokeapparat på Rødsprit og vask med kald og varmt vann. Sittegruppe med stort klaffbord. Enkel solseng over akterkabinen.
Wallas diesel varmer bidrar til å forlenge sesongen i begge ender.
Badeplattform med badetrapp og ankervinsj. Ankervinsj betjenes med fjernkontroll.
Ny baugthuster og kallesje i 2025.
Båten er klar for sesongen, vasket pollert og vokset. Ny grunning og to strøk bunnstoff.
Båten ligger på land og sjøsettes lørdag 9 mai.
Spesifikasjoner
- Merke
- Scand
- Modell
- Nautic
- Modellår
- 2002
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorfabrikant
- Volvo penta TAMD 31L
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 20 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 27 fot
- Dybde
- 80 cm
- Bredde
- 283 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- ZAY 147
Utstyr
Sleipner baugthruster 2025
Kallesje fra Agder kallesje 2025
Formsydd madrass forran 2025
Wallas diesel varmer
Hawk eye temp måler
To bluss kokeapparat på Rødsprit
Ankervinsj
Lindstrøm og kabler
Varmt og kaldt vann
Badestige og dusj på badeplattform
Garmin kartplotter
Kjøleskap med frys
Baugspyd
Fendere og Tauverk
Toalett med Septiktank
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.