Bildegalleri
KTM 390 Duke
2018
38 000 km
373 cc
44 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger med tungt hjerte min godt vedlikeholdte KTM Duke 390.
Den har utelukkende blitt brukt til pendling i mitt eie, så den har høy km, men er veldig godt vedlikeholdt med jevnlig oljeskift. Ble brukt frem til høsten i fjor, siden jeg da kjøpte meg en litt større KTM.
I løpet av sommeren 2025 fikk den nytt Dunlop Mutant framdekk, ny flytende bremseskive foran, ny original orange KTM kjede, og drev fra Rockbagaros. Høsten 2024 fikk den nytt Dunlop Mutant bakdekk. Den fikk også forsterket clutch og clutchfjærer fra EBC brakes i England.
Jeg har satt på Lazer ekstralys fordi det er mørkt på høsten kl 05.15 på morran... Dette kan lett fjernes.
Har original eksos til den, men det fulgte ikke med lyddemper når jeg kjøpte den. Følger også med div eksos ved interesse. Eneste feil jeg vet om nå, er at den svetter litt på venstre gaffel foran, og at den er vanskelig å få i nøytral. Sikkert mer opplysninger jeg har glemt, men send meg gjerne en melding.
Prøvekjøring etter avtale og fremvisning av cash eller finans.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 35 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- KTM
- Modell
- 390 Duke
- Modellår
- 2018
- Type
- Classic/Nakne
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 44 hk
- Slagvolum
- 373 cc
- Kilometerstand
- 38 000 km
- Vekt
- 163 kg
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- AP2790
- Chassis nr. (VIN)
- VBKJPJ402JC268191
- Eiere
- 2
Utstyr
- ABS
- Effektanlegg
- Hendelbeskyttere
- Kjørecomputer
- LED lys
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.