Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/Ducati

Bildegalleri

(1/35)
Vestfossen

Ducati Monster 600 Dark

Modellår

1998

Kilometerstand

39 171 km

Slagvolum

583 cc

Effekt

50 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på DL2551

Beskrivelse

Ducati Monster 600 Dark 1998 selges

Kjenner ikke så veldig mye til sykkelen. Kjøpt for 2 år siden i håp om å få nedregistrert til A2, noe som var lettere sagt enn gjort. Noe som har ført til at den så og si har stått ubrukt i 2 år, har nok kjørt rundt 500km i mitt eie. Fungert feilfritt annet enn litt trøbbel med giring. Veit ikke om det er brukerfeil av meg eller hva det er. Ved raske nedgiringer vil ikke girvelger sprette helt opp igjen, noe som gjør at å gire videre nedover ikke er mulig. Da har jeg måtte slippe ut clutchen, så kan jeg gire ned igjen. Dette har kommet og gått litt. Siste oljeskift i fjor sommer.

Følger med 2 stykk nøkler, en svart og en rød.

Noe merker på siden etter batterisyre. Framdekk bør byttes, framfelg har en liten bulk og er noe slitt.

Det er byttet bensintank til plastikk da den gamle rustet det hull i. Gummiholkane som sitter ved luftinntaket passer derfor ikke lenger. Det er da blitt brukt gaffateip for å strupe lufta som kommer inn. Det er byttet til blinklys med intregreret bremselys. Alt dette gjort av tidligere eiere.

Effektpotter sitter på og originale potter følger med.

Sikkert noe mer jeg har glemt, men legger inn ettersom jeg kommer på det.

Spesifikasjoner

Omregistrering
645 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
40 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Ducati
Modell
Monster 600 Dark
Modellår
1998
Type
Classic/Nakne
Drivstoff
Bensin
Effekt
50 hk
Slagvolum
583 cc
Kilometerstand
39 171 km
Vekt
190 kg
Farge
Svart
Registreringsnummer
DL2551
Chassis nr. (VIN)
ZDM600M014427
Eiere
12

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3320 Vestfossen
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

461965175

Sist oppdatert

1. mai 2026, 12:37

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Ducati
Classic/Nakne