Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/ISY

Bildegalleri

(1/20)
Billingstad

ISY 370

ISY 370 med styrekonsoll og Tohatsu 25 hk 2-takt med el start, pluss reg båtheng

Modellår

2006

Lengde

12 fot

Type motor

Utenbords

Seter

4

Pris

25 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Selger en praktisk og svært solid ISY 370 med styrekonsoll – perfekt til fritid, fiske og korte turer på sjøen. Registrert Tikki båthenger fra 2007 følger med på kjøpet.

Båten er i helt ok stand, med noen skrubbsår. Det ene hengselet på rommet fremme i baugen er knukket (uten at det har skapt noen problemer under mitt eie)

Båthengeren fungerer, men hjullagrene vil trengs å skiftes etterhvert. De originale lysene på hengeren fungerer ikke. Det er isteden montert nye magnetiske LED-lys.

Dette er en rotasjonsstøpt plastbåt, kjent for å være ekstremt slitesterk og nesten “umulig” å skade. Tåler røff bruk, støt og enkel håndtering – ideell både for nybegynnere og erfarne.

Båten er utstyrt med en 2006 modell Tohatsu 25 HK 2-takts påhengsmotor med elektrisk start, som gjør den veldig enkel å bruke. Impelleren ble byttet i 2025, og båten er kjørt i ca 8 timer etter det. Motoren går fint og har fungert ypperlig i vårt eie. Bensintanken rommer 25 liter.

Det følger med årer, dregg, tau og ekstra impeller kit. Båten har 2 låsbare rom.

Selges pga av overgang til en mindre båt som kan henge på tvers bak den andre båten vår.


Dette gjør båten ekstra attraktiv:

  • Stabil og trygg på vannet
  • Krever minimalt vedlikehold
  • Robust konstruksjon som tåler “alt”
  • Har kraftigere V-bunn enn Pioner, River, Hasle Summer fun og AL 320, noe som gir bedre sjøegenskaper
  • Det er høye kanter på båten slik at barn føler seg trygge, og det er griperekkverk rundt store deler av båten



Spesifikasjoner

Merke
ISY
Modell
370
Modellår
2006
Type
Gummibåt/Jolle
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
25.0 hk
Motorfabrikant
Tohatsu
Type motor
Utenbords
Topphastighet
22 knop
Byggemateriale
Plast
Vekt
180 kg
Lengde i fot
12 fot
Bredde
164 cm
Sitteplasser
4
Farge
Grå
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
ADO195

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1396 Billingstad
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

461924843

Sist oppdatert

1. mai 2026, 07:38

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

ISY
Gummibåt/Jolle