Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Yamaha 9,9 VMAX m/kort stamme
Pris
12 500 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Motoren fremstår som pen og har vært svært lite brukt de siste 10–12 årene (anslagsvis 5–10 timer). Den har vært lagret innendørs og fremstår som godt vedlikeholdt.
Motoren er oppjustert til 15HK.
Følger med:
- Original drivstofftank
- Slange og koblinger
- Dødmannssnor
Solid og driftssikker Yamaha-motor som er kjent for å være lettstartet og pålitelig.
Merk:
Finnen nederst på motoren (skeg) er knekt. Dette har ingen praktisk betydning under bruk og er kun kosmetisk.
Frakt kan ordnes mellom Oslo og Haugesund på forespørsel for kjøpers regning.
Ta kontakt for mer info eller visning.
Søkeord:
Yamaha, påhengsmotor, 9.9hk, 15hk, VMAX, båt, motori
Spesifikasjoner
- Merke
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Motorstørrelse
- 9.9 hk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.