Bildegalleri
Harley-Davidson DYNA GLIDE LOW RIDER
2002
17 900 km
1 449 cc
68 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger en pen og velholdt Harley -Davidson Dyna Low Rider jubileumsutgave. Klassisk cruiser med riktig uttrykk og god kjørestilling. Lav sittehøyde gjøre den også godt egnet for førere med kortere bein. Lav kilometerstand gjør dette til en sjelden mulighet på denne modellen.
Sykkelen fremstår pen og fungerer som den skal. Starter lett og går fint- video av kaldstart kan sendes. Helt nytt batteri. Olje er byttet tidligere, men ikke i år. Ikke komplett servicehistorikk tilgjengelig. Kjøpt brukt på HD i Trondheim i 2019.
Utstyr:
- Skinnvesker
- Ryggstøtte
- Kjøredress til liten dame kan følge med mot tillegg
- Ubrukt vindskjerm følger med
Ta kontakt for mer info eller visning.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 119 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Harley-Davidson
- Modell
- DYNA GLIDE LOW RIDER
- Modellår
- 2002
- Type
- Cruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 68 hk
- Slagvolum
- 1 449 cc
- Kilometerstand
- 17 900 km
- Vekt
- 300 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- VS6229
- Chassis nr. (VIN)
- 1HD1GDV443K303812
Utstyr
- Sidevesker
- Vindskjerm
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.