Bildegalleri
Skibsplast 670
Skibsplast 670 m tilhenger selges
1987
22 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
55 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten har en Volvo Penta V8 med 275 hk. Denne fikk frostspreng for noen år tilbake og det ble skiftet manifolder, samt benyttet kjeramisk metall av dyreste for å reparere skadene. Alt har fungert helt fint etter dette. Båten trenger nye batterier, og ellers litt kjærlighet, men starter og går slik den er.
Den er utstyr med stereo-anlegg med subwoofer, Raymarine Dragonfly 7 kartplotter/ekkolodd, eget toalett, trimflaps, ankervinsj, automatisk og manuell lensepumpe for å nevne noe.
Den har også en egen vanntank til vask, men jeg er usikker på om pumpen til denne er inntakt.
Båten har kun gått på ferskvann bortsettes et par helgeturer i Oslofjorden.
Selges som den er med en Tiki BP2600k 2015mod nypris på hengeren er 57.090kr, ligger en eldre annonsert på Finn til 42.000kr.
Her er det fortsatt båt igjen for den som har tid til å bruke den :)
Spesifikasjoner
- Merke
- Skibsplast
- Modell
- 670
- Modellår
- 1987
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 275.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo penta
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 33 knop
- Lengde i fot
- 22 fot
- Soveplasser
- 5
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.