Bildegalleri
KTM 690 SMC
2014
22 700 km
690 cc
67 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Kjøpte denne i juni/juli 2025, og har kanskje kjørt 1000km totalt.
Motoren sviver meget pent og er vedlikeholdt og servet svært godt av forrige eier, som tok vippearm bytte, som er ganske essensielt på disse motorene.
I mitt eie har jeg kjøpt nytt skiltoppheng, slik at alt er lovlig, etter at jeg fikk teknisk visning i fjor høst pga kjøring uten lyddemper (den sitter nå montert..😅)
På cirka 20 000km, før jeg kjøpte ble det byttet:
- Vipparmer og shims
- Toppdeksel pakning og statorhus pakning
- Kjede og fram/bakre drev
- Skiver og calippere + bremsevæske
- Olje + filtere, og oljesil i bunn.
På 22 000 km ble det montert K&N luftfilter, kombinert med fuel dongle fra rottweiler
Annet verdt å nevne
- Wings slip-on
- Motorbeskyttelse
- Lite speil
- Holder til safedrive (kan følge med om ønskelig)
- 12V uttak
Følger med:
- Ekstra kåpesett
- Div org deler, eksos, luftfiltere osv
- Drev
Det er ikke en ny sykkel lenger, så noe pirk er det;
- Liten sprekk i speedometerglasset, men vann går ikke inn.
- Drivstoffnivå sensor tuller, så det er ikke sikkert det lyser opp når du har lavt nivå. 5-600kr for den sensoren. Burde gjort det selv men ikke kommet så langt.
- Småmerker her og der
Alt i alt, en ganske pen 690, med relativt lav km, og byttet vipperarmer samt. shimset opp, som er essensielt. Går meget friskt og er en fryd å kjøre.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 75 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- KTM
- Modell
- 690 SMC
- Modellår
- 2014
- Type
- Supermoto
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 67 hk
- Slagvolum
- 690 cc
- Kilometerstand
- 22 700 km
- Vekt
- 150 kg
- Registreringsnummer
- TU6736
- Chassis nr. (VIN)
- VBKLST408EM764048
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Effektanlegg
- Hendelbeskyttere
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.