Bildegalleri
Comfortina 32
Comfortina 32 - 50% andel
1983
32 fot
Innenbords
6
Pris
125 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
50% andel av en fantastisk flott seilbåt til salgs.
Grunn for salg er at et av medeierne flytter ut av Norge.
Vi (1 erfaren seiler og 1 nybegynner) har brukt båten til små overnattingsturer på Vestlandet og har trivdes veldig godt ombord i flere dager i strekk. Den er også enkel å håndtere på egehånd pga den styrer godt på autopiloten under seiling. Det finnes USB kontakter på lugarene og i salongen så det er enkelt å lade elektroniske dingser. Begge benkene i salongen kan trekkes ut i bredden så det kan være soveplass til 5 totalt.
Båten har varmtvann i springen både i bysse og på toalettet, varmes av kjølevann under gange med motor eller strøm under land. Ferskvannstanken er på ca 80 liter. Det er bra med skapplass til klær, utstyr og proviant.
Oppgraderinger fra forrige eier:
- Brukt motor (Volvo Penta D1-30 (2022)
- Ny autoterm dieselvarmer 4KW (2022)
- Ny Autopilot (2022)
Oppgraderinger gjort av oss:
- Ny startmotor (2024)
- Nye glødeplugger (2025)
- Hatt båten på land, bunnstoff, katode/Anode skift (Juni 2025)
- Stereo + Speakers (2025)
- Oljeskift (April 2026)
- Dieselfilter (April 2026)
- impeller (April 2026)
- Saildrakt fra HH
- Reddningsvest
Båten kan besiktiges på Bergen Marina på Grimstad.
Spesifikasjoner
- Merke
- Comfortina
- Modell
- 32
- Modellår
- 1983
- Type
- Seilbåt/Motorseiler
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 29.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 7 knop
- Lystall
- 1.14
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 4 700 kg
- Lengde i fot
- 32 fot
- Dybde
- 170 cm
- Bredde
- 330 cm
- Sitteplasser
- 6
- Soveplasser
- 5
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- NOR 4407
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.