Bildegalleri
Sävsjö Smålandia 500
1987
950 kg
640 cm
4
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Fin campingvogn brukt kun 2 turer i mitt eie. Lite til ingen tegn til fukt noe sted bortsett fra bittelitt rundt døra da vi kjøpte den men har etter det fuget rundt døra utvendig.
Strøm skal fungere men trenger nytt batteri da det er dødt. Vannpumpe til vask på kjøkken og bad fungerer med nytt batteri.
Skal være et opplegg for vannbåren varme men dette har ikke jeg testet da jeg bare har brukt den på sommeren.
Dekk er i bra stand men draget bør ses over da den står fast helt trykt inn på bremsen, men bremsen henger ikke på noe som helst.
Oppbevart inne og tørt i mitt eie. Følger med fortelt
Sikkert noe glemt så bare send melding for mer info.
Selges uten garanti eller reklamasjonrett grunnet alder
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Sävsjö
- Modellår
- 1987
- Type campingvogn
- Campingvogn
- Lengde i cm
- 640 cm
- Bredde
- 220 cm
- Totalvekt
- 950 kg
- Egenvekt
- 925 kg
- Nyttelast
- 25 kg
- Soveplasser
- 4
- Campingvognen står i
- Norge
- Garanti
- Nei
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- Fortelt, Sommer
- Kjøleskap
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.