Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Rana

Bildegalleri

(1/26)
Ikornnes

Rana Fisk ht

Ranaplast 17 fisk ht

Modellår

1980

Lengde

17 fot

Type motor

Utenbords

Seter

8

Pris

12 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Selgjer ein klassisk og solid Rana 17 fisk HT. Perfekt for både fisketur og kjøring. Dette er ein trygg og stabil båt som taklar norske forhold veldig bra, med hardtopp som gir ly for vær og vind. Båten er lettkjørt, lett manøvrerbar og passar både for nye sjoførarar og for erfarne brukarar. Det er masse plass for utstyr og kjem med ein 25 hestar marinarmotor. Motoren går bra og kjem med ein annan delemotor. skroget er plass til 8 personer og har låv til og ha 37 hk motor

Spesifikasjoner

Merke
Rana
Modell
Fisk ht
Modellår
1980
Type
Pilothouse
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
25.0 hk
Motorfabrikant
Mariner
Type motor
Utenbords
Topphastighet
25 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
350 kg
Lengde i fot
17 fot
Bredde
200 cm
Sitteplasser
8
Båtens beliggenhet
Norge

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6222 Ikornnes
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

461395719

Sist oppdatert

27. april 2026, 22:23

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Rana
Pilothouse