Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Uttern

Bildegalleri

Nydelig gange i sjøen (1/6)
Rolvsøy

Uttern C77

Uttern C77 Pilothouse Hvit og Grå 24Fot

Modellår

2017

Lengde

24 fot

Type motor

Utenbords

Seter

9

Pris

499 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Vinterlagring 2025/2026 hos Leeres Motorsport. Storservice på båt og motor er utført før utsetting av båten i år hos Leeres motorsport. Kvittering blir lagt ut senere. Med en fleksibel, elegant og gjennomtenkt innredning er Uttern C77 en båt det er en fornøyelse være på tur med. Gode sjøegenskaper i alle typer vær, nydelig gange i sjøen. En praktisk båt for en ettermiddags tur eller lengre båtturer med overnattinger. Båten har en premium Edition utstyrspakke som blant annet inkluderer gardiner, kjøleskap, gass kokeapparat, 9 tommers farge kartplotter, Fusiun radio med blåtann og USB tilkobling, heldekkende kalesje,diesel varmer og elektrisk trimplan. I tillegg har denne landstrøm, bautruster og elektrisk ankervinsj. Båten er i god stand, ingen skader, kun 2 eiere. Båten har hatt innendørs’ vinterlagring siden den var ny. Motoren har ca 400 driftstimer og service er utført i henhold til produsentens anbefalinger hos autorisert merkeverksted. Båten har en enkel ombordstigning fra bauen, på akterdekk eller via badeplattform. På dekk er det en stor luke som slipper inn godt med lys nede i kabinen. Med solide rekker rundt båten og på hardtoppen føles det trygt å bevege seg rundt på dollbordet og dekk. Akter er det badeplattform på begge sider av motoren. På babord side er det elektrisk ankervinsj med fjernkontroll. På styrbord side er det er det badestige dusj og inngang til akterdekket. Utvendig salong er plassert på babord side. Denne kan omgjøres til solseng eller du kan snu over ryggen på akterbenken så sitter du vendt mot badeplattformen. En ypperlig oppholdsplass etter morgenbadet. Du kan også skyve akterbenken frem så får du bedre plass på badeplattformen. Inn til cockpiten er det en bred skyvedør som åpnes på styrbord side. Her er det pantry på samme side med vask, kokeapparat på gass, kjøleskap med frys, et skap og 2 skuffer. Innvendig salong består av to benker med ryggstøtte som enkelt kan omgjøres til en ekstra overnattingsplass. I cockpiten er det også rikelig med lagringsplass under dørken og under benken akter. Fra fører posisjon er det god sikt rundt hele båten og alle instrumenter og kontroller er godt synlig og lett tilgjengelig. Under dekk er det stikk køye på babord side som går under salongen. Her er det vindu i skrogsiden som slipper inn rikelig med lys. Helt forut ligger hoved køya. Her er det også store vinduer i skrogsidene og takluke som kan åpnes i dekket. På styrbord side er det avlukket toalettrom med binding Marie pumpetoelett med septik. Båten har vært lagret innendørs hver vinter siden båten var ny.

Spesifikasjoner

Merke
Uttern
Modell
C77
Modellår
2017
Type
Pilothouse
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
250.0 hk
Motorfabrikant
Mercury Verado
Type motor
Utenbords
Topphastighet
30 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
2 218 kg
Lengde i fot
24 fot
Bredde
285 cm
Sitteplasser
9
Soveplasser
4
Farge
Glassfiber
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

Kartplotter, farge Simrad
Ekkolodd, farge Simrad
Cockpit komfort pakke, cockpit bord, solseng i cockpit, L-forlengelse av akterbenk
Byssepakke, gass kokeapparat og kjøleskap
Sterio radio og blåtann
Høytalere 6 stk
Komplett kalesje
Walland varmer for defrost vindu og varme i kabin (ypperlig for vår og høst)
El. Ankervinsj akter med fjern kontroll
Baugproppel
Landstrøm med kabel
Aktiv Trimplan
Gardiner
LED-lys i trapp trinn i lugar
LED-lys i trappetrinn utvendig
Anker
Securemark tyverimerking
Div. tauverk, ekstra dregg og fortøyninger. Samt div fender medfølger

Standard utstyr

Badestige
Landterner
Stangholdere
Selvlensende cockpit
Akterbenk med vippbar seterygg
Akterbenk som kan flyttes
Utvidet badeplattform
Led-interiørbelysning
Ankerboks forut
Dørk med teak laminat
SmartCraft turtellerog knop måler
Vindusviskere 2 stk
Vinduspyler
Donerte
Køyrt
Komplett pustepause inne og ute og på soldekket forut.
Kabinlys
Kabinluker til å åpne
Marine toalett
Fortøyningspakke
Justerbart førersete med vippepute
Cockpit puter
Bord i kabinen et stort og et lite foldbart
Bysse med vask og trykkvann
Justerbart ratt
12 volt elektrisk uttak
Dekksluke
Elektrisk lensepumpe
Hydraulisk styring
Landstrøm kabel
Cockpit lys
Drivstoff tank 300 liter
Vanntank 80 liter

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1663 Rolvsøy
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

461249304

Sist oppdatert

25. april 2026, 21:29

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Uttern
Pilothouse