Bildegalleri
Suvi 465
Suvi 465 robåt (=solgt) med Epropulsion Spirit 1.0 (= fortsatt til salgs)
2023
15 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
15 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Suvi 465 robat er solgt,
Den elektrisks påhengsmotor fra Epropulsion inkl. batterie er fortsatt til salgs :-)
ePropulsion Spirit 1.0 Plus er en lett, kompakt og svært brukervennlig elektrisk utenbordsmotor. Motoren yter 3 hestekrefter, er så å si vibrasjonsfri, og har et svært lavt støynivå. Den er børsteløs, og krever ikke vedlikehold.
Ny pris for motoren er kr 27000.
Selges pga min datter ønsker seg en støre båt/motor 😊
Spesifikasjoner
- Merke
- Suvi
- Modell
- 465
- Modellår
- 2023
- Type
- Gummibåt/Jolle
- Drivstoff
- Elektrisitet
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 3.0 hk
- Motorfabrikant
- Epropulsion
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 110 kg
- Lengde i fot
- 15 fot
- Bredde
- 142 cm
- Farge
- Grønn
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.