Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Ligier
Selges av Steinkjer Motorsenter AS

Bildegalleri

(1/4)
Steinkjer

Ligier New JS50 Revo D+ Ultimate

Modellår

2026

Kilometerstand

Ikke oppgitt

Slagvolum

Ikke oppgitt

Effekt

8 hk

Pris

254 900 kr

Selgerens infokort

Steinkjer Motorsenter AS

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Heggesengvegen 2, 7715 Steinkjer,Se butikkside med 48 annonser,Se forhandlerens 13 annonser i denne kategorien

Beskrivelse

Vi har Ligier på lager for rask levering!

Med en helt Ny Euro 5+ motor på 8Hk og hele 27Nm. Med et lavt forbruk på kun 0,3 på mila og et utslipp på kun 78g/km Co2, er Revo D+ markedets mest effektive mopedbil forbrenningsmotor.


New Ligier JS50 Revo D+ Ultimate kommer som standard med 10 toms multimediaskjerm med Android Auto Carplay, Pioner 6.0 hifi høyttalere, ryggekamera, trådløs mobil lading, førsteklasses seter i imitert skinn nakkestøtte med karbondekor og ligier logo, Karbon look interiør trim, multi hastighet varme og defroster, Elektrisk bakluke og 16 toms Ultimate aluminiums felger, skivebremser foran og bak og speil med LED-blinklys.

Med et helt nytt sporty og trendy design både innvendig og utvendig! Et helt nytt interiør som setter føreren i fokus og et stilfullt moderne uttrykk.  Se mer og bli bedre sett i trafikken med nye LED lykter. 

Med det kjente Ligier chassiset og den nye Revo D+ motoren kan du kjøre trygt og miljøvennlig.


LIGIER, NORGES MEST SOLGTE MOPEDBIL 2025 

Ligier group, som eier både Ligier og Microcar, slo seg sammen for noen år siden, som har medført overlegen kvalitet og god tilgang på deler. Fra 2017 til og med 2025 er Ligier Norges mest solgte mopedbil.


NB!

Registrering og klargjøring inkl. Vrakpantavgift kommer i tillegg på kr. 6.500,-

Spesifikasjoner

Omregistrering
645 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
254 255 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Ny
Merke
Ligier
Modell
New JS50 Revo D+ Ultimate
Modellår
2026
Type
Mopedbil
Drivstoff
Diesel
Effekt
8 hk

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Heggesengvegen 2, 7715 Steinkjer
Kart

Steinkjer Motorsenter AS

Steinkjer Sykkel og Sport ble etablert 03.02.1994. Starten på år 2006 meldte behovet for et navneskifte seg, et navn som er mer i tråd med det vi driver med. Navnet ble: Steinkjer Motorsenter AS. Vi er leverandør av Båter, Båtmotorer, Mopedbiler, ATV, MC, Moped, Tilhengere samt deler og utstyr til de nevnte grupper. Og med eget godkjent serviceverksted for alle våre produkter er du sikret en trygg handel og oppfølging også i fremtiden. Alt av nødvendig tilbehør og utstyr til det vi selger finner du hos oss. Ta kontakt for et godt tilbud eller stikk innom og se vårt rikholdige utvalg.
Se butikkside med 48 annonser

Adresse

,Heggesengvegen 2, 7715 Steinkjer

Åpningstider

Stengt · Åpner kl. 08:00 på mandag
,
Vis åpningstider
,
  • Mandag
    08:00 - 16:30
  • Tirsdag
    08:00 - 16:30
  • Onsdag
    08:00 - 16:30
  • Torsdag
    08:00 - 18:00
  • Fredag
    08:00 - 16:30
  • Lørdag
    Stengt
  • Søndag
    Stengt

Lenker

  • ,Se forhandlerens 13 annonser i denne kategorien
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 930165425·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

460993415

Sist oppdatert

23. april 2026, 09:12

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Ligier
Mopedbil