Bildegalleri
Fjord 18 SSP
BILLIG MEGET BRA BÅT MED HENGER
1971
18 fot
Utenbords
5
Pris
60 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
1971 FJORDWING 18 SSP med 11 hk Mercury Optimax. Båten er meget solid og vanger i bunn er strøkne . Presenningen må ha en liten overhaling men jeg har en presenning til som kan være med sammen med en maken båt til som er et prosjekt. har også nesten 2 komplette innredninger og den andre båten følger med på kjøpet. alt selges da det ikke blir brukt så mye som det bør brukes. det blir skiftet impeller og olje på motor før salg. båten er kun brukt i Mjøsa i mitt eie . Det er med ekkolodd og kartverk som sitter i båten samt at det er hydraulisk styring og powertilt på motor
TILHENGER BLE KJØPT NY 1500 KG FOR 4 ÅR SIDEN OG KOSTET 34000 Kan ta eventuelt varebil som delbetaling eller bytte båten blir solgt ved første bud på 60000 eller mere
Spesifikasjoner
- Merke
- Fjord
- Modell
- 18 SSP
- Modellår
- 1971
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 115.0 hk
- Motorfabrikant
- MERCURY 115 OPTIMAX
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 35 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 850 kg
- Lengde i fot
- 18 fot
- Dybde
- 40 cm
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 2
- Farge
- RØD
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- MEO458
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.