Bildegalleri
Polaris Indy XLT Special
1996
4 900 km
597 cc
Ikke oppgitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Polaris Indy XLT Special.
Et av de flotteste eksemplarene av XLT Special 1996?
Scooteren er urørt og nøyaktig som den ble levert fra fabrikk, foruten at jeg har montert lilla bukplate og cobra vindskjerm.
Alt fungerer som det skal.
I mitt eie har den vært oppbevart i oppvarmet garasje. Før jeg kjøpte den har den stått lagret i en tørr og luftig låve i 15år+, ikke vært brukt denne tidsperioden.
- Startsnor ligger under huv da føringsringen til snora er dårlig og jeg er redd for å slite den av, lett å fikse.
98% Mint.
Kom gjerne med bud.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Polaris
- Modell
- Indy XLT Special
- Modellår
- 1996
- Type
- Snøscooter
- Slagvolum
- 597 cc
- Kilometerstand
- 4 900 km
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- ZX5647
- Eiere
- 2
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.