Bildegalleri
Dethleffs Globeus
2008
140 169 km
Manuell
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Ifølge tidligere eier har bilen vært vinterlagret inne av de 3 siste eiere inkl oss.
Dette er en trivelig, lett kjørt bil med god svingradius. Den er kun 6.72m lang og 2,14m bred så veldig enkel å parkere og kjøre på smale svingete veier. Den har 6 gear og cruiscontroll. Det er montert integrert Pioneer ryggekamera/dab med bluetooth. Det er også montert ekstra ryggelys samt og ledbar foran. Det er også montert solcellepanel til lading av bodelsbatteri ved villparkering. Det er ett kjempestort lasterom med mye oppbevaringsplass og her er også luftvarmen og gassflasker montert i hvert sitt skap.
Det mangler deler til å lage seng ved salong derfor bare 2 sengeplasser. Det er skyroof over salong som gir godt lys.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Dethleffs
- Modellår
- 2008
- Type bobil
- Delintegrert
- Karosseri
- Fiat Ducato
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 130 hk
- Slagvolum
- 2,3 L
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Lengde i cm
- 672 cm
- Bredde
- 214 cm
- Totalvekt
- 3 500 kg
- Egenvekt
- 2 985 kg
- Nyttelast
- 515 kg
- Reg. seter
- 4
- Soveplasser
- 2
- Type seng
- Enkeltseng
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- YK21911
- 1. gang registrert
- 10.07.2008
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Airbag fører
- Airbag passasjer
- Antispinn
- Automatisk parabol
- Cruisekontroll
- Elektriske speil
- Elektriske vinduer
- Fast toalett
- Frostfri vanntank
- Gassalarm
- Kjøleskap
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg bildel
- Lettmetallfelger
- Luftvarme
- Løse tepper
- Markise
- Myggdør
- Navigasjonssystem
- Radio/CD
- Ryggekamera
- Røykfri
- Sentrallås
- Støtteben
- Sykkelstativ
- Takgrind/stige
- TV-antenne
- Varmtvann
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.