Bildegalleri
SMC Mistral 50
2010
Ikke oppgitt
49 cc
4 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Selger en SMC Mistral 50 (2010-modell).
Dette er en sjelden mulighet til å skaffe seg en moped som er registrert for to personer og som kan kjøres på vanlig mopedlappen.
Denne mopeden har et stort potensial for deg som liker å skru, eller som ønsker et prosjekt.
Det er montert ny 70cc sylinder og ny forgasser med nytt filter.
Den har vært hvit og oransje, men er blitt hobbylakkert i farge sort.
Mopeden selges som et reparasjonsobjekt. Den trenger teknisk innsikt for å gå skikkelig.
Trenger justering/fintuning for å gå optimalt.
Elektrisk: El-start fungerer ikke, og hovedlyset lyser svakt.
Speedometer er ute av drift. Bremser og det elektriske anlegget bør gås over før bruk da dette fungerer dårlig.
Mopeden selges uten noen form for garanti på grunn av alder og tilstand. Den selges som den står ("as is") til noen som ser verdien i et prosjekt.
Åpen for bud.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 6 500 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- SMC
- Modell
- Mistral 50
- Modellår
- 2010
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 4 hk
- Slagvolum
- 49 cc
- Vekt
- 148 kg
- Farge
- Oransje
- Registreringsnummer
- LP7866
- Chassis nr. (VIN)
- RFRSMCF5YAM000216
- Eiere
- 4
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.