Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Rimelig bobåt til salgs - Randesund 35
Skøyte
1980
35 fot
Innenbords
10
Pris
20 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Den er den perfekte bobåt slik den er, men et prosjekt om man vil bruke den som turseiler. Må slepes eller seiles om den skal flyttes. Fall for storseil er på plass, men fall for genoa må monteres. Naturlig nok er den grodd endel under. Som vist over er prisen satt til 20’, men kan diskuteres hvis hurtig handel. For mer info ring 95291554.
Spesifikasjoner
- Merke
- Skøyte
- Modellår
- 1980
- Type
- Seilbåt/Motorseiler
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 65.0 hk
- Motorfabrikant
- Bukh 3syl
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 5 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 12 000 kg
- Lengde i fot
- 35 fot
- Bredde
- 370 cm
- Sitteplasser
- 10
- Soveplasser
- 5
- Farge
- Rødt skrog og hvitt overbygg
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
- Storseil og genoa nyreparert, bomtelt stort og lite, ankerspill og kokeapparat. Stor uteplass, bysse, toalettrom uten toalett, lugar med dobbelseng, salong med vinkelsofa, bord og kartbord. Forpigg med stor køy uten madrass. Motor Bukh og gear installert, men ikke operativt. Forrige eier monterte en 25hk påhenger på roret da dieselpumpe sviktet. Alt av deler til Bukh motor er anskaffet og må monteres. Båten ligger på vannet og er tett både under og over, trenger endel utvendig vedlikehold. Har vært brukt en del som bolig. Varme har stått på og derfor ingen fukt/mugg.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.