Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Varebiler/Toyota/Proace City
Selges av Toyota Sulland Gjøvik

Bildegalleri

(1/13)
Hunndalen

Toyota Proace City

Electric | Krok | Adaptiv Cruise | Kampanje!

Modellår

2025

Kilometerstand

13 900 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Totalpris

379 000 kr

Selgerens infokort

Toyota Sulland Gjøvik logo

Toyota Sulland Gjøvik

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Autovegen 3, 2827 Hunndalen,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens 47 annonser i denne kategorien
Medlem av Norges Bilbransjeforbund logo

Medlem av Norges Bilbransjeforbund

Se dine fordeler

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EJ98445

Beskrivelse

Vi selger vår flotte demokjørte Proace City Electric!

Vi har bruktbilkampanje på denne bilen nå, kjøp - så får du med en serviceavtale som varer i 2 år / 30.000km. Service må tas hos oss lokalt. Om du ikke har mulighet for å ta service hos oss får du 10.000,- i rabatt ved bilkjøp!

Godt utstyrt med blant annet:

  • Hengerfeste

  • Doble skyvedører

  • 3 seter

  • Sidehengslet bakluke

  • Cruise Control

  • 2 sett hjul

Andre fordeler ved å kjøpe Toyota Pro Ace Electric er:

  • Miljøvennlig: Som en elektrisk varebil bidrar Pro Ace City Electric til lavere utslipp av CO2 og forurensende stoffer, noe som er bra for miljøet og byluften.

  • Kostnadseffektivitet: Reduserte driftskostnader sammenlignet med fossildrevne biler, med lavere kostnader til drivstoff og vedlikehold.

  • Støysvak kjøring: Elektriske motorer er stillegående, noe som bidrar til mindre støy i urbane områder.

  • Lang rekkevidde: Pro Ace City Electric har en god rekkevidde per lading, ideelt for bykjøring og daglig pendling.

  • Praktisk lastekapasitet: God lasteplass og fleksible løsninger for spesifikke yrkesbehov, som gjør den egnet for transport av varer.

  • Moderne teknologi: Utstyrt med avanserte sikkerhets- og navigasjonssystemer, inkludert assistentsystemer som øker sikkerheten for både sjåfør og fotgjengere.

  • Skattefordeler: I mange land finnes det økonomiske insentiver og skattefordeler for eierskap av elektriske kjøretøy.

  • Ikke overbevist enda? Kom å prøv den da vel!

    Velkommen til Toyota Sulland Gjøvik

    Innbytte
    Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
    Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.

    Finansiering
    Vi samarbeider med Toyota Kredittbank og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.

    Forsikring
    Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
    Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige.

    Sulland Trygghet
    Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET

    Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
    - Skibokser fra Packline og THULE
    - Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
    - Ettermontering av tilhengerfeste
    - Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
    - Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
    - Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
    - Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
    - Bagasjebokser
    - Sykkelstativ
    - Kano/kajakk holder
    - Skiholder
    - Lasteholdere

     Toyota RELAX – opptil 10 års garanti
    Nå får vi opptil 10 års garanti på Toyota. Alt du behøver er å levere bilen på en Toyota Originalservice hos oss, så forlenger vi garantien med 12 måneder.
    Dette kan du gjøre helt til bilen er 10 år eller gått 200.000 km (det som kommer først).*

    *Toyota Relax garantien har dekning inntil 1 år/15 000 km (det som inntreffer først fra servicedato).
    I de tilfellene hvor serviceintervall er 20 000 km eller 30 000 km, vil disse benyttes som maks km.
    I de tilfeller hvor serviceintervall er 2 år, vil det benyttes 2 års dekning.

    Ta kontakt med en av våre dyktige selgere:

    • Gøran Augustson Brukbilselger Tlf: 93625009

    • Camilla Kokkim Bruktbilselger Tlf: 47881173

    • Oddmar Nygård Nybilselger Tlf: 91168969

    • Per Olav Hagen Nybilselger Tlf: 48271542

    • Torstein Risberg Salgssjef Brukte Tlf: 95119282

    Sulland Gruppen
    Med 12 bilmerker, 41 lokasjoner og over 1500 dedikerte og dyktige ansatte er Sulland en av Norges aller største bilvirksomheter.

    Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss og Tromsø. Vi etablerer også ny forretning i Alta i løpet av kort tid

    2G/3G nett - Apper og tilkoblete tjenester som krever internett tilgang

    Teleoperatørene har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet. Det foreligger ikke på det nåværende tidspunkt opplysninger om at offentlige myndigheter vil overprøve, stoppe eller utsette denne beslutningen.

    Stengingen av 2G-nettet er dermed en beslutning som er utenfor vår kontroll og som vi ikke har noen påvirkning på. Vårt ansvar er likevel å opplyse deg som kunde om dette og hvilke konsekvenser det vil kunne få for ditt bilkjøp.

    Den planlagte stengingen av 2G-nettet innebærer at du vil kunne miste tilgangen til enkelte funksjoner på denne bilen.
    For det første vil e-Call-funksjonen kunne bli borte, da denne utelukkende bruker 2G-nettet for å kommunisere med nødetatene.

    I tillegg vil stengingen av 2G-nettet kunne få konsekvenser for flere eller alle av bilens tilkoblede tjenester.
    Det finnes også risiko for at produsenten av forskjellige årsaker kan beslutte å avvikle/stenge flere eller samtlige tilkoblede tjenester.
    Noen tilkoblede tjenester i bilen vil kunne kreve løpende abonnement mot betaling

    For mer informasjon om funksjonene for den enkelte bil, vil våre selgere gjerne bistå deg i å gi en så riktig og komplett informasjon som mulig basert på dine behov.

    TOYOTA CERTIFIED - VÅRE BESTE BRUKTBILER
    Velg trygghet og kvalitet garantert av Toyota -kun tilgjengelig hos Toyota merkeforhandler.

    Våre TOYOTA CERTIFIED biler leveres med:
    - Minimum 24 måneder garanti i hele Europa - ubegrenset kjørelengde
    - Kvalitetssikret og kontrollert gjennom Certified Plus kvalitetskontroll
    - 12 Måneder hybridbatterigaranti - gjennom vår UNIKE Toyota Hybrid Helsesjekk
    - 12 Måneder veihjelp - dekket i hele Europa gjennom Toyota Eurocare
    - 100 % fornøyd eller bytt bil (se egne vilkår på hjemmeside)
    - Dokumentert servicehistorikk
    - Tilgang på Toyota Finansiering og Forsikring
    - Tilbud om Toyota orginalservice

    Se mer på www.toyota.no/certified-plus eller besøk oss i butikk!

Spesifikasjoner

Omregistrering
2 459 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
376 541 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Toyota
Modell
Proace City
Modellår
2025
Karosseri
Annet
Drivstoff
El
Effekt
136 hk
Kilometerstand
13 900 km
Batterikapasitet
50 kWh
Girkasse
Automat
Girkassebetegnelse
AUTOMATIC
Maksimal tilhengervekt
750 kg
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 590 kg
Seter
3
Dører
4
Farge
Grå
Fargebeskrivelse
Grå
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Varebil
Registreringsnummer
EJ98445
Chassis nr. (VIN)
YARENZKUZRJ939487
1. gang registrert
10.01.2025
Garanti
Nybilgaranti
Garantiens varighet
46 måneder
Garanti inntil
200 000 km
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • App-tilkobling
  • Automatisk nødbremsesystem (AEB)
  • Bagasjeromskontakt
  • Blokkeringsfrie bremser (ABS)
  • Bluetooth
  • Bluetooth: audio
  • Bluetooth: mobil
  • Bryter for utkobling av kollisjonspute
  • Cruisekontroll
  • Gardinkollisjonspute
  • GPS
  • Hovedskjerm
  • Hovedskjerm: touchskjerm
  • Kjørecomputer
  • Kjørefeltassistanse
  • Kollisjonspute, foran
  • Kollisjonspute, front: førerside
  • Kollisjonspute, front: passasjerside
  • Kollisjonspute, hode
  • Kollisjonspute, side
  • Mediainnganger: AUX
  • Medieinnganger: USB
  • Nødsamtale
  • Nøkkelløs åpning
  • Oppvarmet ratt
  • Parkeringssensorer: bak
  • Parkeringssensorer: foran
  • Regnsensorer
  • Sentrallås
  • Start og stopp
  • Tretthetsvarsling
  • Veiskiltsavlesning

Denne bilen selges med Nybilgaranti (46 md. / 200 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.

Denne bilen inngår i bruktbilprogrammet Toyota Certified Plus

Et bruktbilprogram er definert av den enkelte importør av bilmerket og bilene er nøye utvalgt og har gjennomgått enda mer omfattende tester enn det som er standard. Programbiler fås kun kjøpt hos autoriserte merkeforhandlere.

Mer om programbiler på FINNs hjelpesenter.

Forhandleren er medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF) og følger derfor NBFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et NBF-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Autovegen 3, 2827 Hunndalen
Kart
Toyota Sulland Gjøvik logo

Toyota Sulland Gjøvik

Bruktbil hos Sulland gir deg et trygt og enkelt bilkjøp. Vi tilbyr et stort utvalg bruktbiler i alle prisklasser, med garanti, finansiering og innbytte. Lokale forhandlere med personlig service over hele Norge.
Se butikkside på FINN

Adresse

,Autovegen 3, 2827 Hunndalen

Åpningstider

Stengt · Åpner kl. 08:00 på tirsdag
,
Vis åpningstider
,
  • Mandag
    08:00 - 16:30
  • Tirsdag
    08:00 - 16:30
  • Onsdag
    08:00 - 16:30
  • Torsdag
    08:00 - 16:30
  • Fredag
    08:00 - 16:30
  • Lørdag
    10:00 - 14:00
  • Søndag
    Stengt

Lenker

  • ,Se forhandlerens 47 annonser i denne kategorien
  • ,Besøk nettsiden,

Vi tilbyr

  • ,Stort utvalg
  • ,Trygg handel
  • ,Bytterett
  • ,Vi frakter bilen til deg
Org.nr.: 957631312·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

456406858

Sist oppdatert

20. mars 2026, 11:39

Referanse

c392f86a-a8cb-425c-a373-a0925c748fd1

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Toyota
Toyota Proace-Serie
Toyota Proace-Serie Proace City