Bildegalleri
Fantic TL125
2019
18 358 km
124 cc
12 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Sykkelen har gått 18 350 km og fungerer ellers som den skal.
Den har blitt jevnlig fulgt opp med service ca. hver 3000 km, noe som har bidratt til at den går fint og er godt vedlikeholdt. Siste service ble utført på 18 000 km, hvor motorolje, oljefilter og tennplugg ble byttet.
I tillegg er det nylig montert nytt batteri, nytt drev foran og bak, samt nytt kjede. Dette gjør at mye av vanlige slitedeler allerede er byttet, og sykkelen er klar for videre bruk uten behov for noe umiddelbart.
Sykkelen er lettkjørt, smidig og veldig morsom å kjøre – perfekt både for nybegynnere og for de som ønsker en enkel og pålitelig lett MC. Den starter lett og går fint.
Kosmetisk er den i normal stand for alder og kilometer, med noen bruksmerker. Den har en liten skade på tuppen av eksosen og noen riper på bakerste kåpe etter at den har vært i bakken. Dette er kun kosmetisk og påvirker ikke kjøringen.
Merk: Turtelleren fungerer ikke per i dag. Ene demperen fremme lekker olje og trenger en overhaling
Selges grunnet overgang til bil
Står på kolnes
Selges uten noe form for garanti
Ta kontakt for mer informasjon, flere bilder eller for å avtale visning/prøvekjøring!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 30 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Fantic
- Modell
- TL125
- Modellår
- 2019
- Type
- Supermoto
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 12 hk
- Slagvolum
- 124 cc
- Kilometerstand
- 18 358 km
- Vekt
- 117 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- EY5908
- Chassis nr. (VIN)
- ZFMFA125MKU002921
- Eiere
- 4
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.