Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
BMW R 1200 GS Adventure
2008
38 000 km
1 170 cc
105 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nylig gjennomført 40 000km service og byttet nye dekk.
Forrige eier opplyste at ESA var byttet på garanti. (Kjent feil på denne modellen). 40 000 km service inkluderte service på kardang med utskifting av gummi mugger, både foran og bak. Klar for nye eventyr.
Kan følge med BMW Rally bekledning og regntøysett i Goretex fra BMW samt oljebekledning fra Rukka mot tillegg i pris.
Ta kontakt ved spørsmål 😊
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 110 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- BMW
- Modell
- R 1200 GS Adventure
- Modellår
- 2008
- Type
- Adventure
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 105 hk
- Slagvolum
- 1 170 cc
- Kilometerstand
- 38 000 km
- Vekt
- 256 kg
- Farge
- Grå
- Registreringsnummer
- RU8316
- Chassis nr. (VIN)
- WB10380058ZU49457
- Eiere
- 4
- Tilstandsrapport
- Nei
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Alarm
- Bagasjebrett
- Hendelbeskyttere
- Kjørecomputer
- Midtstøtte
- Navigasjonssystem
- Sidevesker
- Tankveske
- Toppveske
- Varmeholker
- Velteklosser
- Vindskjerm
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.