Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Arctic-cat King Cat 900 162
2003
2 225 km
900 cc
154 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Spesielt ettertraktet modell med særdeles lav kilometerstand.
Er ikke ofte disse kommer for salg
Dette er i tilegg en 03 modell så den har dobble Mikuni gassere istedet for det uforutsigbare EFI systemet som kom året etter.
Har også blitt montert fullt SLP effektanlegg og digatron, så den går friskt, også har man full kontroll på eksostemp.
Ellers er den stort sett orginal og urørt. Baklyset og skinntrekket som skal ligge over tanken har jeg liggende.
Vindskjerm og saltrekk er ikke spesielt pent, men kan enkelt utbedres.
Ta kontakt ved spørsmål.
Er åpen for bud ved seriøs interesse
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Arctic-cat
- Modell
- King Cat 900 162
- Modellår
- 2003
- Type
- Snøscooter
- Effekt
- 154 hk
- Slagvolum
- 900 cc
- Kilometerstand
- 2 225 km
- Farge
- Oransje
- Registreringsnummer
- ZY5168
- Chassis nr. (VIN)
- 4UF04SNWX4T122889
- Eiere
- 4
Utstyr
- Effektanlegg
- Tanktrekk
- Varmeholker
- Vindskjerm
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.