Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtplasser til salgs/leie

Bildegalleri

(1/1)
Høvik

2,5 m ved Sarbuvollen, Høvik

Pris

11 250 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Få en måned gratis båtforsikring fra If

Beskrivelse

Vi har en ledig båtplass i Fagerstrand Båthavn Høvik ved Sarbuvollen på Høvik.

Bryggen har totalt 43 plasser og ligger 100m fra Sarbuvollen Båtforening. Parkering rett ved. Mulighet for leie i flere år. Vi kan også ha noen andre plasser 2,5 - 4,0 m. Prisene er 4.500/m pr. år, og maks. båtlengde er 30 fot.

Pilene i annonsen er fra et tidligere år og stemmer ikke nødvendigvis med de ledige plassene i år. Bryggen har vann og strøm. Privat havn, skjermet beliggenhet, ingen servicetjenester, ingen overvåking, ingen vakt-plikt. Det er ikke anledning til å bruke tomten/stranden, eller bruke bryggen som badeplass. I tillegg kan vi også ha en ledig jolleplass for 10-17 fot båt på gammeldags høy brygge som koster 400 pr. fot, dvs. 4.000-6.800 pr. år.

Dersom dette er interessant kan du sende din epostadresse på sms til 48117916 så får du detaljert info. Oppgi båtmodell.

NB: Epostadressen må sendes på sms, fordi finn.no skjuler epostadresser som sendes på meldingstjenesten i finn.

Spesifikasjoner

Bredde
250 cm
Sted
Fagerstrand Båthavn Høvik
Salgsform
Til leie

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1363 Høvik
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

455298420

Sist oppdatert

13. mars 2026, 19:39

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.