Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtplasser til salgs/leie

Bildegalleri

(1/1)
Sandvika

5m båtplass til leie eller til salgs, Lakseberget

Pris

25 000 kr

Kontakt selgeren

Beskrivelse

Vi leier ut 5m båtplass (P24) på Lakseberget i Sandvika, Bærum. Vurderer også å selge båtplassen hvis vi får riktig bud.

Enkel innseiling da det ikke er motstående brygge.

Båthavnen er godt beskyttet, da hele havnen er låst og har kameraovervåking. Vakt går på omgang med én vakt i sesongen fra kl. 20.00-24.00, og etter kl. 24.00 er det vekter på vakt. Vakten dekkes av leietaker.

Parkering på kommunale plasser.

For å leie plassen må du tegne et medlemskap i Lakseberget båtforening, dette er ikke inkludert i leien, koster 500,-.

Spesifikasjoner

Bredde
5 cm
Sted
Lakseberget båtforening
Salgsform
Til leie

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1337 Sandvika
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

454051984

Sist oppdatert

6. mars 2026, 11:24

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.