Bildegalleri
Øien 620
Teine og juksabåt vurderes solgt
2019
20 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
230 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
BÅTEN ER RESERVERT
Meget stabil og god båt - med en motor som alltid starter og fungerer som bare Yamaha kan. Båten kan selges med eller uten dekksutstyr og båthenger.
Båt og motor med kartplotter og ekkolodd: 230 000,- ex mva (årsmodell båt og motor 2019)
Juksamaskiner BJ 5000 ex: 20 000,- per stk, ex mva (årsmodell 2021)
Teinehaler med elektrisk/hydraulisk system: 20 000,- ex mva
Teinebrett i aluminium: 8000,- ex mva
2 stk nye Sæplast fiskekar 380 liter m/lokk: 6400,- per stk, ex mva
Båthenger - helt ny Gaupen L1821 - 1800 kg: 33 000,- ex mva
Eventuell overtagelse kan skje etter påske i Øksfjord eller på Klepp.
Spesifikasjoner
- Merke
- Øien
- Modell
- 620
- Modellår
- 2019
- Type
- Yrkesbåt/Sjark/Skøyte
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 100.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 22 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 20 fot
- Bredde
- 235 cm
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- R-6-KP
Utstyr
BÅTEN ER RESERVERT
Fiskeriregistrert Øien 620 rigget for juksafiske med 3 stk BJ 5000 ex. Helt ny Raymarine kartplotter med ekkolodd E70646-05-NEU Element 12 HV med HV-100 giver. Den kan også rigges for teinefiske med Skude teinehaler 150 kg og teinebrett i aluminium. Båten har 2 stk spylepumper for vann til dekk; en rulepumpe og en Johnson med impeller. Båten er selvlensende, men har også montert en elektrisk lensepumpe akter på dekk. Båthenger kan også medfølge.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.