Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Finnsport 410
Finnsport 410 selges som rep objekt
1980
13 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
14 999 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Motoren er en Yamaha autolube og har tideligere gått fint men nå virker det som den ikke kjøler godt nokk. Med tanke på alderen på motor kan jeg tenke meg at det kan være tett eller korrosjon i kjølekanalene.
Motoren har fått ettermontert tilt motor. Tilstanden på motoren er ukjent å det må påregnes Reperasjoner.
Båten er en kjekk liten båt med potensiale for bra fart, båten er forsterket i akterspeilet. Båten er en perfekt ungdomsbåt om man får den opp å gå. Båten selges som den er uten garantier.
Spesifikasjoner
- Merke
- Finnsport
- Modell
- 410
- Modellår
- 1980
- Type
- Speedbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 70.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha 70beo
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 36 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 13 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Lanterner
Blå LED-lys
25L tank
Ledbar
Automatisk flaps
Batteri medfølger ikke.
Automatisk lensepumpe
Registrert Henger kan medfølge for 10 000 ekstra.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.