Bildegalleri
Båtplass Gunhildvågen Nord- Florø
Pris
210 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Båtplass i Gunhildvågen Nord. Båtplass nr. 3 Bredde 3.3 og har to gangbar utstikkere,en på 8 mtr og en på 6 mtr. Bryggeanlegget har fått en rekke større oppgraderinger de siste årene. . Du vil ha tilgang tilparkeringsplass og rett til å bruke slippen i brygga vederlagsfritt. Medlemmer i bryggelaget har forkjøpsrett. Ta kontakt for meir info. Tlf 97974885
Spesifikasjoner
- Bredde
- 330 cm
- Sted
- Florø Gunhildvågen Nord
- Salgsform
- Til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.