Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtplasser til salgs/leie

Bildegalleri

(1/1)
Florø

Båtplass Gunhildvågen Nord- Florø

Pris

210 000 kr

Kontakt selgeren

Beskrivelse

Båtplass i Gunhildvågen Nord. Båtplass nr. 3 Bredde 3.3 og har to gangbar utstikkere,en på 8 mtr og en på 6 mtr. Bryggeanlegget har fått en rekke større oppgraderinger de siste årene. . Du vil ha tilgang tilparkeringsplass og rett til å bruke slippen i brygga vederlagsfritt. Medlemmer i bryggelaget har forkjøpsrett. Ta kontakt for meir info. Tlf 97974885

Spesifikasjoner

Bredde
330 cm
Sted
Florø Gunhildvågen Nord
Salgsform
Til salgs

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6906 Florø
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

453844784

Sist oppdatert

4. mars 2026, 22:45

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.