Bildegalleri
Mercedes-Benz GL-Klasse
4M
2008
273 277 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for AS21544
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Dette er ein romslig og trygg 5-seter SUV med mykje krefter og svært god køyrekomfort.
Bilen har ein sterk og driftssikker 3.0 V6 dieselmotor med automatgir og 4MATIC firehjulstrekk, som gjer den perfekt både til langkjøring og norske vinterforhold. Her sit du høgt og komfortabelt, med god plass til både familie og bagasje.
Bilen framstår som godt vedlikeholdt og i god teknisk stand. Normal bruksslitasje i forhold til alder må påreknast. Bilen selges ferdig EU godkjent.
Alle oljer er skifta, flusha girkasse, skifta converter ca 2 år siden, registerkjede + injektor tetninger skiftet for 1 år siden.
Dette er ein perfekt bil for deg som treng mykje plass, komfort og trygg framkomst – enten det er til familie, hytte eller båt.
Ta kontakt for meir informasjon eller for å avtale visning/prøvekjøring 😊
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 125 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- GL-Klasse
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 224 hk
- Slagvolum
- 3 l
- CO₂-utslipp
- 257 g/km
- Kilometerstand
- 273 277 km
- Drivstofforbruk (NEDC)
NEDC var den felleseuropeiske målemetoden som ble brukt for å fastslå bilers rekkevidde og drivstofforbruk før den ble erstattet av WLTP
- 9,8 l/100 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 3 500 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 375 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 750 l
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 30.04.2028
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- AS21544
- Chassis nr. (VIN)
- WDC1648221A441103
- 1. gang registrert
- 06.10.2008
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Antiskrens
- Antispinn
- Cruisekontroll
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Kurvelys
- Metallic lakk
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Regnsensor
- Sentrallås
- Seter i delskinn
- Soltak/glasstak
Selgers kjennskap til bilen
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.