
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
iv 80x sportline/el.seter/V.ratt/HUD/R.kamera/navi/
2023
41 459 km
Automat
El
Totalpris
Vi har nå til salgs en veldig tøff Skoda Enyaq iV80x Sportline! Her får du en bil med god rekkevidde, god plass og fantastisk kjørekomfort. Bilen er godt utstyrt med b.l.a.
Head up display
Matrix LED hovedlykter
Multifunksjonssportsratt i skinn med varme
Proaktiv passasjerbeskyttelse
Front Assist
Hengerfeste, svingbart
Assistentpakke pluss
Ryggekamera
Komfortpakke pluss
Infotainmentpakke pluss
El. justerbart førersete med minne
Elektrisk bakluke, sensorstyrt
Klimapakke pluss
LED-hovedlykter
Setetrekk i Suedia/skinn
Navigasjonssystem
Keyless Advanced
Klimaanlegg 3 soners
Førerpakke
Emergency Assist
Kjøreprofilprogram
Sportspakke
Adaptiv cruisekontroll
El. justerbare, innklappbare, oppvarmede og automatisk avblendbare utvendige speil med minne
Setevarmer for seter foran og bak
Radio DAB+
Komfortseter
Coming/leaving home lysfunksjon
Kjørefeltassistent
Trafikkskiltgjenkjenning
Parkeringssensorer foran og bak
Sports komfortseter foran
El. justerbar korsryggstøtte førersete
12-volts stikkontakt i bagasjerommet
Induksjonslading av mobiltelefon
Sidekollisjonspute foran og bak
Online Infotainment
Dynamisk lysassistent
Varmeisolerende frontrute
Varmepumpe
Takreling, sort
Mekansiske solgardiner bak
Velkomstlys i sidespeil
Elektrisk betjent barnesikring
Isofix barneseteinnfesting foran og bak
Dynamisk styring
LED baklykter
Delt og nedfellbar bakseterygg med midtarmlene
USB-C kontakt
Lyktespylere
Dekktrykkontroll
Interiørlys i fotbrønn foran og bak
Automatisk avblendbart innvendig speil
Ambientebelysning
Lys og regnsensor
Lane Assist filholderassistent og Traffic Jam Assist køassistent
Stemmestyring
Velkommen til Møller Bil Tønsberg - Vestfolds største bilforhandler med eget bilskadesenter på Sem! Hos oss finner du alltid et rikholdig utvalg av nyere brukte Volkswagen, Audi og Skoda - samt andre merker.
// Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler. //
Når du handler bruktbil av oss skal du føle deg trygg. Vi gir deg derfor en rekke tilleggstjenester med på kjøpet:
Tjenestene våre omfatter: bytterett, mobilitetsgaranti, korrekt kilometerstand, verkstedskontroll og innbytte. Vi leverer alle våre biler med tilstandsrapport utført av autorisert mekaniker, samt bruktbilgaranti fra 3 til 24 mnd. Vi tilbyr også gode betingelser på vår merkeforsikring og finansiering fra Volkswagen Møller Bilfinans AS
Ta kontakt med en av oss for en hyggelig bilprat:
Selger: Henrik Omli på Mob: 452 62 476
Selger: Martin Andreassen på Mob: 473 07 345
Gjør et trygt bruktbilkjøp hos en autorisert merkeforhandler - Velkommen til en hyggelig handel hos Møller Bil Tønsberg.
Vi tar forbehold om trykkfeil og feil i utstyrsliste. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt fås direkte fra selger.
Våre åpningstider:
08.00-16.30 Man-Fredag
10.00-14.00 Lørdag
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (25 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
452822260
Sist oppdatert
26. februar 2026, 14:13
Referanse
a3cdb5cd-1bec-4157-81e7-7e354a7e52f2
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.