Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtmotorer

Bildegalleri

(1/23)
Seim

Motor med gear

Pris

130 000 kr

Kontakt selgeren

Beskrivelse

Mercruiser 270, 1995 modell, komplett med gear tilt pumpe, flapspumpe, servo pumpe\servostyring. instrument og kabling til motor er komplett.

Motoren er gjennomgått og testkjørt og fungerer fint, det er montert ny starter og nye glødeplugger på den. Motoren har ein gangtid på litt under 1000t.

Gearet som har gått med denne motoren er eit X3 med twin propeller og har altid gått med vannkjøling.

Det som mangler er adapter platen mellom hekk og motor (bakre motor feste), sjøvannspumpa og dynamo.

Motor og gear selges som sett komplett i lag. Motor kan startes for demo.

Fornuftige bud blir vurdert



Spesifikasjoner

Merke
Mercuiser
Type motor
Innenbords
Motorstørrelse
270 hk

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

5912 Seim
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

452791971

Sist oppdatert

1. mars 2026, 19:37

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Innenbords