Bildegalleri
Toyota Avensis
1,6 132hk Comfort
2009
143 000 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Dn31788
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Til alderen å være ser den faktisk imponerende bra ut både innvendig og utvendig. Alt fungerer som det skal, og den har alltid vært behandlet ordentlig.
EU-kontrollen er gyldig til 14.04.2027, så det er bare å sette seg inn og kjøre uten bekymringer på en god stund.
Send gjerne melding hvis du vil ta en titt eller har spørsmål
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 75 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- Avensis
- Modellår
- 2009
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 132 hk
- Slagvolum
- 1,6 l
- CO₂-utslipp
- 152 g/km
- Kilometerstand
- 143 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 400 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 365 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 4
- Størrelse på bagasjerom
- 509 l
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- Selger en veldig kul Toyota Avensis for moren min. Bilen er nettopp blitt tatt oljeskift på, og den har stort sett bare vært brukt til rolige turer fram og tilbake til jobb, så den er pent kjørt og godt tatt vare på. Til alderen å være ser den faktisk imponerende bra ut både innvendig og utvendig. Alt fungerer som det skal, og den har alltid vært behandlet ordentlig. EU-kontrollen er gyldig til 14.04.2027, så det er bare å sette seg inn og kjøre uten bekymringer på en god stund. Send gjerne melding hvis du vil ta en titt eller har spørsmål
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 14.04.2025
- Neste frist for EU-kontroll
- 14.04.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DN31788
- Chassis nr. (VIN)
- SB1BE76L40E009134
- 1. gang registrert
- 15.12.2009
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Antiskrens
- Antispinn
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Isofix
- Kjørecomputer
- Kurvelys
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Sentrallås
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.