Bildegalleri
Scania K124
2002
999 999 km
29
Pris
550 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Er du 08 eller 09 og leter etter deres buss til russetiden?
For da er Snabelen til salgs etter russetiden 2026!
Godkjent regga for 28+1 men ruller med 24+1 for anleggsplassen du kan se på bildet. Det er plass til anlegg bak loungen også
Setene er i god stand før russetiden men de fire setene som tas ut er trekt om annerledes enn resten.
Loungen burde trekkes om ser jeg for meg men der kan jeg være behjelpelig med å finne noen som tar jobben
Snabelen hadde første året sitt på veien i 2014 som The Citadel på Lillehammer og har kjørt de fleste årene siden.
Nyere busser skal inn i vårt sortiment og da selges dessverre Snabelen.
Betalingsplan kan ordnes ved ønske
VI HAR FLERE BUSSER OGSÅ, KONTAKT OSS!
Vi kan ordne visning før eller etter russetiden 2026 så ta kontakt:
Ulrik Kleiven
+47 478 84 028
Spesifikasjoner
- Kjøretøygruppe
- Buss
- Modellår
- 2002
- Merke
- Scania
- Modell
- K124
- Kilometerstand
- 999 999 km
- Lengde i cm
- 1 485 cm
- Girkasse
- Manuell
- Vekt
- 16 980 kg
- Seter
- 29
- Bakløft
- Nei
- Registreringsnummer
- TV67557
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.