Bildegalleri
Mercury 115 ELPTO Optimax 2006 Modell.
Pris
41 500 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Pent brukt Mercury Optimax 115 hk selges. Motoren har hatt en større renovering hos merkeverksted i 2024/2025 etter skade på 2 sylindere/stempler på grunn av feil ved smøring og er kjørt ca 15 timer etter dette. Det er da også renset oljetank blandt annet. Har dokumentasjon på det som er gjort. Motor står nå på bukk og kan startes hvis ønskelig før kjøp. Det er gjort litt vedlikehold så som nye anoder og lakkert litt på undervannshus/propell samt satt på nytt lokk på motordeksel. Det følger med alt av kabler, instrumenter, sidemontert skjult kontrollboks og nye kontrollvaiere. Se bilder for ytterlig info. Har flere bilder og video når motor sviver i karet som kan mailes hvis aktuelt. Sendes ikke så kjøper må hente men har fraktepall som bildet viser.
Spesifikasjoner
- Merke
- Mercury 115 ELPTO 2006
- Type motor
- Utenbords
- Motorstørrelse
- 115 hk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.