Bildegalleri
Mercury Optimax 150 1999
Pris
42 500 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Velger nå å selge motoren min til fordel for større.
Byttet:
Alle anoder
Tennplugger
Bensinfilter
Luftfilter
Girolje
Alt dette ble gjort i juni 25.
Samt komp test med 110psi på alle 6 sylindre.
Impeller er byttet 26/7-25
Oljetank på motor er ny i januar 26.
Undervannshus har også fått nye tegninger nå i januar, det ble byttet alt av simeringer å tetninger selvfølgelig ny girolje.
Det er også byttet oljepumpe og Powertrim. Dette kommer fra en 2003 150 optimax med lavt timeantall. Powertrim var også nylig overhalt.
L - stamme
Følger med :
Gir/gass
Ekstern oljetank m slanger
Alarm instrument
Har også en strøken Raker 2 24 pitch propell som kan kjøpes med for litt ekstra.
Bare ta kontakt ved spørsmål.
Tlf 40538272 - send gjerne sms om jeg ikke svarer på tlf da jeg til tider kan være utilgjengelig.
Kan være interessert i innbytte i motor fra 225hk og opp.
Mvh
Even Karlsen Willumsen.
Spesifikasjoner
- Merke
- Mercury optimax
- Type motor
- Utenbords
- Motorstørrelse
- 150 hk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.