Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/KTM
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre KTM

Bildegalleri

(1/5)
Svelvik
Inaktiv

KTM 125 EXC

Modellår

2010

Kilometerstand

Ikke oppgitt

Slagvolum

125 cc

Effekt

5 hk

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på FN1032

Beskrivelse

Selger min EXC 125 etter en vanskelig avgjørelse.. dette er en sykkel som går som en kule, det er ikke en sykkel for de svake men for de som liker litt adrenalin🤙🏼. Sykelen har vært i min eie siden 2023 og gud veit hvor mange timer jeg har holdt på med denne sykkelen (typisk to takt) men det var verdt det. Sykelen står i boden og har blitt tatt vare på og står som på bildene. Har endra noen ting som:
:SX 125 frontskjerm
:EXC Framlykt
:Ny original svane
:Ny original sylinder
:Ny original sylinder lokk
:Ny original veiv
:Ny original stator
:Ny radiator deksler
:Ny original In sug for forgasser
Sykelen ble varm skjært så den ble bygd om, ny sylinder, ny sylinder lokk, ny veiv. Alt er originalt og har ikke mere en 5 timer på seg alt sammen, sykelen ble bare kjørt inn etter den ble bygd om. Har en sprekk ved indre clutch bøtta som burde byttes eller bare bruke sparkel på så fikser det seg, det er ikke no dyrt og fikse om du kan eller kjenner noen som kan mekke litt🤙🏼. Alt på sykkelen funker men speedometeret og lyset foran slår seg av og på her og der hadde ikke tid til å fikse det, men det er også en enkel fiks. Forran og bak demperen lekker litt olje men har pakningsett for begge demperene foran og demperen bak👍🏼 (originalt). Kommer med en helt ny uåpna sete trekk fra Onegripper også som ble kjøpt for 1100kr.

Bare og sende en melding om pris så kan det diskuteres🤙🏼👌🏼

(Sykelen kommer ikke med no form for garanti siden det er en 2 takt)

Spesifikasjoner

Omregistrering
645 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
73 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
KTM
Modell
125 EXC
Modellår
2010
Type
Supermoto
Drivstoff
Bensin
Effekt
5 hk
Slagvolum
125 cc
Vekt
99 kg
Farge
Ikke Oppgitt
Registreringsnummer
FN1032
Chassis nr. (VIN)
VBKGSA2019M127016
Eiere
12

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3060 Svelvik
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

450955338

Sist oppdatert

9. april 2026, 10:47

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

KTM
Supermoto