Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Toyota/Yaris

Bildegalleri

(1/8)

Toyota Yaris

Modellår

2011

Kilometerstand

155 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Bensin

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på LY76686Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Kjekk, liten Toyota Yaris som har blitt brukt av min datter. Hun har nå kjøpt ny bil, og Yarisen selges derfor videre. Dette er en lettkjørt og oversiktlig småbil som har fungert fint og problemfritt den tiden hun har hatt denne. Den fremstår som ryddig etter alder og bruk. I forbindelse med EU-kontroll ble rust ved innfestning til bakaksel sveiset/utbedret. Fikk opplyst at dette er en kjent svakhet på denne modellen.
Bilen står nå lagret og ved oppstart var batteriet flatt. Siden standen på dette var ukjent, ble nytt batteri kjøpt og montert. Dette for at eventuell ny eier skal slippe startproblemer, spesielt nå vinterstid.

Leveres med greie sommerdekk og veldig gode og lite kjørt Nokian vinterdekk, som ble kjøpt i 2025.

EU godkjent til april 2027.

Dette er en over 15 år gammel bil med bruksslitasje, noen riper og enkelte skavanker. Den selges som den er/ rep objekt grunnet alder og kjørelengde,  og reklamasjonsrett fraskrives.
Kjøper oppfordres til å besiktige og prøvekjøre bilen før kjøp. Opplysninger om bilen er gitt etter beste evne, og selger har begrenset teknisk kunnskap utover vanlig bruk.

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 942 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
38 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Toyota
Modell
Yaris
Modellår
2011
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
Bensin
Effekt
99 hk
Slagvolum
1,3 l
CO₂-utslipp
120 g/km
Kilometerstand
155 000 km
Girkasse
Manuell
Maksimal tilhengervekt
900 kg
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 070 kg
Seter
5
Dører
4
Farge
Grå
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
09.04.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
LY76686
Chassis nr. (VIN)
VNKKH96330A179935
1. gang registrert
07.10.2011
Eiere
3
Salgsform
Bruktbil til salgs

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Ja. Har riper og bruksslirasje

Er det gjort større reparasjoner?

Ja. Sveiset rust ved innfestning bakaksel

Har bilen heftelser/gjeld?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3188 Horten
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

450786482

Sist oppdatert

21. februar 2026, 12:24

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Toyota
Toyota Yaris-Serie
Toyota Yaris-Serie Yaris