Bildegalleri
Volvo V70
2,4 D aut
2009
522 200 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Nf34654
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Veldig okei bil gått tidligere som taxi så derfor så høy km var nylig helt til Harstad med den og det er utrolig hvor god den er til å ha gått så langt,
Eneste jeg kommer på som hindrer den i å gå gjennom eu nå at ene fram lykta er gått i stykker prøvd å bytte pære men det funka ikke fjernlyset og blink lys virker men ikke nærlyset, uten om det så lyser motor lampa men har scanet den og det er luftmasse måleren som er problemet og en defekt gløde plug så ikke så mye å ta tak i for de som kan skru litt selv.
Relativt lite rust å skader på den alt tatt i betraktning ser veldig ok ut.
Grunnet bilens alder og km stand selges den som den er uten noen garantier selv og jeg trur den har noen gode år igjen om den bare får litt kjærlighet
Byttet nylig starter på den og bremseklosser bak og olje er byttet hver 10k siste oljeskift er 3k siden.
Bilen er i daglig bruk så km vil øke.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 20 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volvo
- Modell
- V70
- Modellår
- 2009
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 163 hk
- Slagvolum
- 2,4 l
- CO₂-utslipp
- 203 g/km
- Kilometerstand
- 522 200 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 800 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 622 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 555 l
- Farge
- Grå
- Interiørfarge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 18.03.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- NF34654
- Chassis nr. (VIN)
- YV1BW694091081584
- 1. gang registrert
- 05.09.2008
- Eiere
- 11
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Antiskrens
- Antispinn
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Justerbar korsryggstøtte
- Klimaanlegg
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Oppvarmede seter, foran
- Parkeringsensor bak
- Sentrallås
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
Selgers kjennskap til bilen
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.