Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Campingvogner/LMC
Selges av Kroken Haugaland

Bildegalleri

(1/35)
Førresfjorden

LMC Style Lift KAMPANJEPRIS!

Modellår

2025

Vekt

1 800 kg

Lengde

757 cm

Soveplasser

7

Pris

399 900 kr

Selgerens infokort

Kroken Haugaland logo

Kroken Haugaland

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Frakkagjerdveien 162, 5563 Førresfjorden,Se butikkside med 27 annonser,Se forhandlerens 10 annonser i denne kategorien
Medlem av Norges CaravanBransjeforbund logo

Medlem av Norges CaravanBransjeforbund

Se dine fordeler

Beskrivelse

LEKKER LMC STYLE LIFT 2025 MODELL / FABRIKKNY / SVARTE ALU / ULTRA HEAT

Førpris: 449 000.-   Nå: 399 900.-


Super familievogn!  Kjøp nå, hent den når det passer!!


Her er det god plass til hele familien - soveplasser til 6-7 personer.


Kjekk sengeløsning med heve/senke seng. Sittegruppen kan enkelt gjøres om til en soveplass til ytterliger 2 personer.


Bak i vogna er det plassert 2 stk køysenger + en liten kjekk sittegruppe. Denne "avdelingen", som er ypperlig for de minste, kan lukkes/ skjermes enkelt med en foldedør.


Utstyr som kan nevnes:


  • Gulvvarme
  • 1 stk gassflaske
  • Truma luftoppvarming ( på gass)
  • Ultraheat 230V  ( oppvarming på strøm)
  • fast toalett
  • Dusj og servant
  • Støttebein
  • Led belysning
  • Varmtvann
  • 3 stk kokebluss
  • Svarte detaljer innvendig
  • Svarte alufelger

Litt info om vogna:


( PS: Denne vogna har lik innvendig løsning som Bürstner 510 vognene! )


Kjøkkenløsningen er både elegant og praktisk, med store overskap og skuffer. Koketoppen har tre gassbluss og vasken er dyp og fin. Begge deler har tilhørende glasslokk som gjør at man får utnyttet benkeplassen godt.


I det store kjøleskapet er det bare å fylle opp med det man måtte ønske av mat- og drikkevarer.


I front av vognen er det køyeseng med to senger. Madrassene er myke og behagelige, så her sover man godt uansett hvor man befinner seg. Luken ved køyesengene kan man åpne helt opp fra utsiden, og når man løfter opp den nederste køyen er det god plass for å frakte med seg f.eks møbler.


Ved siden av køyesengen er det en frokostgruppe - perfekt plass for å nyte en kopp kaffe, eller en aktivitetsplass for barna.


På baderommet er det alt man trenger; her er det toalett, servant, speil, oppbevaring og dusjløsning.


Vognen er installert med Truma luftvarme, noe som skaper en behagelig temperatur i hele vognen. Med ultraheat varmer du vogna på strøm .Elektrisk gulvvarme er det også.


Viktig informasjon:


Egenvekt i annonsen er hentet fra vognkortet eller produsentens spesifikasjoner for en standardmodell uten tilleggsutstyr. Reell egenvekt kan derfor avvike noe.


Kroken Haugaland ligger i Førresfjorden, Tysvær - kun 10 minutter fra Haugesund/Karmøy. Vi har et stort utvalg av nye og brukte bobiler fra merker som Hymer, Bürstner, Carado, LMC og Laika.


Verksted og service: Våre dyktige fagfolk utfører alt fra garantiarbeid til ettermontering av utstyr som solcellepanel og hengerfeste. Vi tilbyr også fukt- og gasstester.


Kontakt oss:


Morten Knutsen: 412 78 886


Hans Jacob Sausjord: 413 16 640


Jan Inge Grevstad: 459 25 713


Ta kontakt for en hyggelig prat, en kopp kaffe og en omvisning - også utenom vanlig Åpningstid!


Gunstige finansieringsløsninger med inntil 15 års nedbetaling og mulighet for 0 kr egenkapital. Alt papirarbeid ordnes raskt og effektivt på stedet.


Innbytte er velkomment! Vi takserer trygt og rettferdig både bobiler og vogner.


Kroken har servicepunkter over hele landet, derfor får du ekstra trygghet på ferien.


Velkommen til Kroken Haugaland for å finne drømmebobilen din!

Spesifikasjoner

Omregistrering
Fritatt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Ny
Merke
LMC
Modellår
2025
Type campingvogn
Campingvogn
Lengde i cm
757 cm
Bredde
232 cm
Totalvekt
1 800 kg
Egenvekt
1 371 kg
Nyttelast
429 kg
Soveplasser
7
Campingvognen står i
Norge
Salgsform
Til salgs

Utstyr

  • Alu. Felger
  • Dyrefri
  • Fasttoalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Røykfri
  • Sommerhjul
  • Varmtvann

Forhandleren er medlem av Norges CaravanBransjeforbund (NCB) og følger derfor NCBs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et NCB-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Frakkagjerdveien 162, 5563 Førresfjorden
Kart
Kroken Haugaland logo

Kroken Haugaland

Se butikkside med 27 annonser

Adresse

,Frakkagjerdveien 162, 5563 Førresfjorden

Lenker

  • ,Se forhandlerens 10 annonser i denne kategorien
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 974273888·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

449816474

Sist oppdatert

20. april 2026, 09:48

Referanse

#1779 (hans.jacob.sausjord@kroken.no)

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

LMC
Campingvogn